کد خبر:74910 تاریخ انتشار : 1396/3/31-22:17:15
یادداشت خانم پورعباسی مسئول پایگاه خوابگاه الزهرا آزاد آستارا
آتش به اختیار
#آتش_به_اختیار به معنی حضور مسعولانه و با اقتدار جوانان اللخصوص دانشجویان درتمام زمینه های سیاسی فرهنگی اجتماعی بمنظور جلوگیری از بوجود امدن ضعف و مشکل بر اثر عملکرد ضعیف عناصر ومدیران و مراکز تصمیم گیر است.
لینک کوتاه http://gilan.bso.ir/id/74910
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی گیلان، یادداشت خانم پورعباسی مسئول پایگاه خوابگاه الزهرا آزاد آستارا در پی پیامی از سوی مقام معظم رهبری به افسران جوان جنگ نرم

#آتش_به_اختیار

وقتی رهبرم این لفظ را به زبان آورد، ته دلم لرزید؛ شانه هایم احساس سنگینی کرد از چنین مسئولیت سنگینی که بر دوش ما نهاد. مسئولیتی که واگذاریش به ما نشانه ی اعتماد رهبرمان به کاردانی و درایت ماست. رهبرمان سید علی آنقدر به ثمره حدودا 40ساله ی درخت انقلاب اعتماد دارند که دیگر سکان داریه آنرا می خواهند به دست خودمان بسپارند.
اما منظور آقامان از #آتش_به_اختیار چه بود؟
آیا #آتش_به_اختیار به این معنی است که هرجا تحمل شنیدن و یا دیدن حرفی یا نظری مخالف را نداشتیم،برویم جلو و زیر همه چیز بزنیم؟؟
مطلقا خیر..زیرا این برخلاف درایت رهبرمان است.
#آتش_به_اختیار به معنی حضور مسعولانه  و با اقتدار جوانان اللخصوص دانشجویان درتمام زمینه های سیاسی فرهنگی اجتماعی بمنظور جلوگیری از بوجود امدن ضعف و مشکل  بر اثر عملکرد ضعیف عناصر ومدیران و مراکز تصمیم گیر است. همچنین میتوان اینگونه گفت اگر مشکلاتی در این زمینه ها به وجود آمد جوانان خودشان به میدان بیایند و با تفکر و تحلیل و بررسی  بدون هرگونه تک روی و تندخویی و به صورت تشکیلاتی وارد عرصه میدان و اجرا شوند. و منتظر تصمیم مراکزی که کوتاهی کردن نباشن..واین را میتوان مربوط به همه زمینه ها و عرصه ها دانست.
همانگونه که دانشجویان بسیجی در عرصه های اردوهای جهادی در زمینه های عمرانی،سازندگی،بهداشتی و آموزشی فعالیت می کنند.
درواقع  فرمان آتش به اختیار از جانب فرمانده دادن این فرصت به جوانان اللخصوص دانشجویان به منظور استفاده کردن از استعدادهایشان در همه ی عرصه های میدانی در جهت حفظ و پیشرفت کشور در راستای آرمان های انقلابی است.
اینطور می توان برداشت کرد که این فرمان به منظور فهماندن دنیا به این مطلب است،که ما فرزندان انقلاب،ادامه آتش به اختیاران مرصاد و فاو و خرمشهریم.....
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...