کد خبر:71234 تاریخ انتشار : 1396/2/3-13:7:20
یادداشت دانشجویی/ مصطفی امیریان
آقای رئیس‌جمهور از مسئولین استانی و شهرستانی خود در روزهای آخر بخواهید که به مناطق محروم سری بزنند و از دردو دل مردم برای شما خبری بیاورند
یادداشت دانشجویی مصطفی امیریان کارشناسی حقوق و عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دفتر تالش و آستارا.
لینک کوتاه http://gilan.bso.ir/id/71234
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی گیلان، یادداشت دانشجویی مصطفی امیریان کارشناسی حقوق و عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دفتر تالش و آستارا.

آقای روحانی شما وقتی آمدید کلید نشانمان دادین و گفتید که این کلید حل مشکلات کشور هست گفتید می‌خواهید با برنامه‌های یک ماه و دو ماه و صدروزه مشکلات کشور را حل کنید . شما حل تمام مشکلات کشور رو در مذاکره با کدخدا دانستید همان کدخدایی که امام‌ و رهبری آن را شیطان بزرگ می‌دانستند
از همان روزهای اول شروع به برنامه‌ریزی برای مذاکره با آمریکا کردید .
اگر بخواهیم از مذاکرات پشت درهای بسته بگوییم که همه محرم آن بودن بجز ملت ایران که نباید خبردار می‌شدن شاید صفحه‌ها باید از کشورهای میزبان مذاکرات بنویسیم .

در این مدت حضرت آقا به شما و تیم مذاکره‌کننده تذکراتی دادن که ازجمله معروف‌ترین آن‌ها این بود که آقا فرمودن :من به مذاکرات با شیطان‌ بزرگ آمریکا خوش‌بین نیستم و مواظب خطوط قرمز و عزت ملی باشید .

این بی‌بصیرتی شما و تیم مذاکره‌کننده شما بود که به فرمایشات آقا عمل‌نکرده و همچنان صدروزه‌ای شما در حال سپری شدن در مذاکرات با کدخدایتان می‌گذشت و شما چشم به مذاکره داشتید و توجهی به کشور ملت نداشتید که تورم و رکود ملت ایران رو به‌زانو درآورده بود  و مردم و منتقدین به روند برجام  رو بی‌سواد می‌دانستید و منتقدین را به جهم روانه می‌کرد ین.

سرانجام بعد از گذشت چندین صد روز شما و تیم مذاکره‌کننده از برجامی رونمایی کردید که عزت ملت ایران رو خدشه‌دار کرده و پا روی ابروی ملت ایران گذاشته که ملت ایران جز بتن ریختن قلب راکتور اراک و جمع‌آوری سانتریفیوژها چیزی متوجه نشدن ولی شما و تیم مذاکره‌کننده جلو دوربین‌ها آمدید و با ظاهرسازی و دروغ گفتید تمام تحریم‌های بانکی و اقتصادی از روز تصویب و امضای برجام به‌طورکلی تعویق نه لغو می‌شود و همه را منتظر سیب و گلابی‌های که در مذاکرات کاشته بودید گذاشتید.

اما ملت ایران تأثیری از لغو تحریمات و سیب و گلابی و آفتاب برجام  ندیده‌اند که هیچ تحریم‌های جدید برعلیه ایران رو شاهد بودن که شما این ابرو ریزی و این خدشه‌دار کردن عزت ملی را با یک ابراز پشیمانی از اعتماد به آمریکا توجیه کردید. که این پشیمانی سودی نه به حال ملت داشت نه به حال کشور.

حال بااین‌همه ناکارآمدی دولت شما بازهم عزم خود را برای انتخابات سال ۹۶ جزم کرد که از هر طریق ممکن از رسانه‌ها و تبلیغات زودهنگام گرفته تا سه برابر کردن یارانه‌ها و سهام عدالت که در آغاز دوره ریاست جمهوری شما دولت شما این‌ها رو گدا پروی می‌دانستید.

کلام آخر
آقای رئیس‌جمهور بجای توهین به ملت و فهم شور ملت ومنتقدین شما از مسئولین استانی و شهرستانی خود در روزهای آخر دولت خود بخواهید که به مناطق محروم محدوده خودسری بزنند و از دردو دل مردم برای شما خبری بیاورند تا بدونید مشکل ملت سهام عدالت و یارانه سه برابری نیست مشکل ملت تورم کمرشکن و گرانی بیش‌ازحد و عدم‌حمایت از تولید داخلی و محصولات داخلی می‌باشد که در دولت شما از واردات میوه گرفته تا مربا از خارج کشور رونق داشت که مردم رو به ذلت درآورد.
سر آخر امیدوارم که در پست بعدی خود موفق باشید نه ریاست جمهوری کشوری که صدای درد ملت به گوشتان نمی‌رسد جز مذاکرات با کدخدایان .
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...