کد خبر:74027 تاریخ انتشار : 1396/3/17-20:8:2
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان
امنیت در انقلاب اسلامی مفهومی است که با خون هزاران پاسدار و بسیجی این مرز و بوم بدست آمده است
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان گفت: امنیت در انقلاب اسلامی مفهومی است که با خون هزاران پاسدار و بسیجی این مرز و بوم بدست آمده و مفت و ارزان حاصل نشده است.
لینک کوتاه http://gilan.bso.ir/id/74027

به گزارش پایگاه طلاع رسانی بسیج دانشجویی گیلان، کمیل کاس پور دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان در گفتگویی با بیان اینکه حملات ترورسیتی امروز در تهران نشان داد که امنیت در انقلاب اسلامی مفهومی است که با خون هزاران پاسدار و بسیجی این مرز و بوم بدست آمده و مفت و ارزان حاصل نشده؛ اظهار داشت:امروز هم مردم عزیزمان بدانند که این امنیت را مدیون مدافعین حریم انقلاب اسلامی در هزاران کیلومتر آنطرف تر از مرزهای جمهوری اسلامی هستیم این یعنی همان عقلانیتی که حضرت آقا آن را فقط در انقلابی بودن تعریف می کند.

وی افزود:این یعنی همان تفکری که اگر ما در دمشق و یمن و عراق نباشیم باید در کرمانشاه و همدان و شاید در تهران می جنگیدیم. آقایانی که ادعا می کردند امنیت را در پی مذاکره با داعشی های لعین باید کسب کرد، ای کاش امروز در مردمی ترین تشکیلات جمهوری اسلامی یعنی پارلمان حضور پیدا می کردند و به مذاکره با انتحاری می پرداختند!

کاس پور در ادامه اضافه کرد:همین تفکر، منصب های خدمت به مردم را ۲ ملیارد ۲میلیارد به حراج می گذارند، و بعد ژستِ مذاکره می گیرند و به خادمان امنیتی که جانشان را بر کف دستشان گرفته اند توهین می کنند.امان از دست این داعشی های وطنی که هر روز به یک طور به امنیت انقلاب اسلامی ضربه می زنند؛ یک روز با تغییر جای شهید و جلاد و یک روز هم با حمایت از فتنه اموی، حاشا که اگر بسیجی میدان را خالی کند.

وی با اشاره به سقوط بورس در تهران گفت: نشان داد که چرخ زندگی مان هم به امنیت مان بستگی دارد که تنها با مقاومت و روحیه پاسداری حاصل می شود، نه مذاکره و انفعال.

این فعال دانشجویی گفت:نسل سومی ها و شاید بعضی از نسل اولی ها خوب صدای تیراندازی را در تهران بشنوند که بعدها همچون امروز  جای جلاد و شهید تغییر نکند، وزارت خارجه متاسفانه با رویکردی منفعلانه در مقابل نظام های قبیله ای همچون عربستان باعث شده اینگونه  مردم جمهوری اسلامی تحقیر و تهدید شوند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...