کد خبر:74093 تاریخ انتشار : 1396/3/20-1:19:58
بیانیه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن
این حادثه نمونه ای عینی و البته مینیاتوری بود تا گواهی باشد برای احراز اینکه شهید کیست و جلاد کدام است
بیانیه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی گیلان در پی حوادث تروریستی اخیر در تهران: این حادثه نمونه ای عینی و البته مینیاتوری از جنایات منافقین در دهه شصت علیه ملت ایران بود تا گواهی باشد برای احراز اینکه شهید کیست و جلاد کدام است!
لینک کوتاه http://gilan.bso.ir/id/74093
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی گیلان، بیانیه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی گیلان در پی حوادث تروریستی اخیر در تهران

متن بیانیه:
بسم الله الرحمن الرحیم
«إن الذین قالوا ربنا الله ثم استقموا تتنزل علیهم الملئکته ألاتخافوا و لا تحزنوا و أبشروا بالجنة التی کنتم توعدون»

در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، شاهد دو اقدام پست تروریستی در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و ساختمان مجلس شورای اسلامی به وسیله دست پروردگان جنایتکاران منطقه ای و بین المللی بودیم که طی آن ها جمعی از مردم روزه دار، جام شهادت نوشیدند و چند ده نفر نیز دچار مجروحیت شدند.

ضمن گرامی داشت یاد شهدای مظلوم این دو حادثه و قدردانی از نیرو های مخلص  سپاهی و انتظامی که همچون گذشته از امنیت و آرامش کشور حراست و پاسداری نمودند، نکاتی را یادآور می شویم؛

- چند روز پیش از این حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) درسی تاریخی را مبنی بر مظلومیت دهه شصت بیان نمودند. این حادثه نمونه ای عینی و البته مینیاتوری از جنایات منافقین در دهه شصت علیه ملت ایران بود تا گواهی باشد برای احراز اینکه شهید کیست و جلاد کدام است!

-جولان پست و مذبوحانه چند تن از عوامل تروریستی که بدون شک تحت حمایت آمریکا و دیگر دولت های مدعی دروغین  مبارزه با تروریسم و اقمار منطقه ای آن ها مانند خاندان خائن آل سعود(لعنت الله علیه) می باشند، موجب می شود تا بیش از پیش قدردان ایثار و مجاهدت مدافعان حرم حضرت زینب(سلام الله علیه) باشیم که اگر نبودند، میدان جنگ با تکفیری ها اکنون در شهرهای ایران بود.

-ضروری است، بعضی از مسئولین محترم که مدعی بوده اند دنیای امروز دنیای گفت وگو است و موشک و دیگر جنگ افزار ها جایی در تعاملات بین الملل ندارد، با دیدن این دو حادثه، خود را از غفلت رها کرده و دست از تحلیل های غیر واقعی بردارند. تا ضمن تمرکز و اهتمام بر تقویت عوامل اقتدار آفرین جمهوری اسلامی، دیگر شاهد عقده گشایی علیه توان نظامی کشور، در رقابت های انتخاباتی و با هدف کسب رای بیشتر نباشیم.

و کلام پایانی  اینکه ملت مومن و انقلابی ایران در مسیر خود به سمت آرمان های انقلاب اسلامی، متحد و ثابت قدم است و با تهدید هایی این چنین دچار سستی و تزلزل نخواهد شد و از جهاد و مبارزه با ظالم دست بر نخواهد داشت تا روزی که سکان فرماندهی به دست منجی موعود، امام غایب سپرده شود انشاالله .

و السلام علی من تبع الهدی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...