کد خبر:71036 تاریخ انتشار : 1396/2/2-13:5:23
مسئول بسیج دانشجویی پیام نور رشت
دولت یازدهم در حالی آخرین روزهای خود را پشت سر می گذارد که با انبوهی از وعده های عمل نشده دست به گریبان است
مسئول بسیج دانشجویی پیام نور رشت گفت:دولت یازدهم در حالی آخرین روزهای خود را پشت سر می گذارد که با انبوهی از وعده های عمل نشده دست به گریبان است و این موضوع باعث از بین رفتن اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید و ریزش شدید آرای روحانی شده است.
لینک کوتاه http://gilan.bso.ir/id/71036
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی گیلان، سیدمحمدرضا مومنی مسئول بسیج دانشگاه پیام نور رشت در گفتگویی گفت:دولتی که با شعار اخلاق مداری و با انتقادات تند به اقدامات نادرست انتخاباتی دولتهای قبلی روی کار آمده بود با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری این دوره، خود روی به همین اقدامات غیرقانونی وبلکه بیش ازآن آورده است.

وی افزود: اقدام غیرقانونی و به دور از اخلاق برخی نیروهای حامی دولت فعلی در استفاده از امکانات دولتی و بهره برداری از بیت المال برای فعالیت های انتخاباتی آن هم در شرایطی که هنوز موعد تبلیغات کاندیداها فرا نرسیده وحتی نتایج تائید صلاحیت ها مشخص نشده است، قطعا قابل قبول نیست و هیئت های نظارت بر انتخابات باید ضمن تذکر جدی به شخص یا اشخاص خاطی از تکرار این اقدامات غیرقانونی جلوگیری به عمل آورند.

مومنی در ادامه گفت: دولت یازدهم در حالی آخرین روزهای خود را پشت سر می گذارد که با انبوهی از وعده های عمل نشده دست به گریبان است و این موضوع باعث از بین رفتن اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید و ریزش شدید آرای روحانی شده است.بنابراین با هر ترفندی به دنبال جبران محبوبیت از دست رفته ناشی از عملکرد ضعیف خود در چهار سال اخیر است.

این فعال دانشجویی در پایان افزود: یکی از این ترفند ها همایش دانش آموزان رای اولی است. رای اولی ها بخاطر شرایط سنی شان به جهت دارابودن دو ویژگی عدم آگاهی کامل و نیز غلبه کردن احساسات در تصمیم گیری، گزینه مناسبی برای جبران آرای از دست رفته برای انتخابات از سوی دولت تدبیر شناخته شده اند.اما آنها باید بدانند که ملت ومردم جواب اینگونه اقدامات غیر قانونی و استفاده شخصی از بیت المال را با عدم اعتماد به دولت می دهند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...