کد خبر:70738 تاریخ انتشار : 1396/1/28-14:13:6
یادداشت دانشجویی/محمدرضاحقداری مقدم
شخص اصلح یعنی کسی که اهل ایمان و تفکر اسلامی باشد، نیاز مردم را بداند و مهم تر اینکه روحیه انقلابی داشته باشد
یادداشت دانشجویی محمدرضا حقداری مقدم مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهریار آستارا با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری.
لینک کوتاه http://gilan.bso.ir/id/70738
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی گیلان، یادداشت دانشجویی محمدرضا حقداری مقدم مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهریار آستارا با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری.

با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری، دیدگاهها و معیارهای مختلفی در خصوص  انتخاب کاندیدای مطلوب، از سوی  برخی فعالان و جریانات سیاسی ارائه شده است.

در جمهورى اسلامى، انتخاب، انتخاب اصلح است؛ نه رقابت انتخاباتى. این دعواها و رقابتها، متعلق به دموکراسی هاى غربى است که ازخدا و دین، هیچ‏ چیزى به مشامشان نرسیده است
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با گروه کثیرى از آزادگان و اقشار مختلف مردم،  11/7/69  )

هدف رقابت نیست، هدف خراب کردن رقیب انتخاباتی نیست، هدف این است که شخص اصلح انتخاب شود، شخص اصلح یعنی کسی که اهل ایمان و تفکر اسلامی باشد، نیاز مردم را بداند و مهم تر اینکه روحیه انقلابی داشته باشد.
نه کسی که سر جلوی غربی ها و مزدوران خم کند. و حق ملت را به یزیدی ها بدهد.

مقام معظم رهبری:
«ملت ایران در انتخابهاى خود توجه کند؛ کسانى با رأى ملت سر کار نیایند که در مقابل دشمنان بخواهند دست تسلیم بالا ببرند و آبروى ملت ایران را ببرند. کسانى سر کار نیایند که دشمنان ملت ایران طمع بورزند که به وسیله‌ى آنها بتوانند صفوف ملت را از هم جدا کنند، مردم را از دینشان، از اصولشان، از ارزشهاى انقلابى‌شان دور کنند. ملت باید آگاه باشد،» (بیانات مقام معظم رهبر در دیدار مردم بیجار- 28/2/88)

خواهشی که از عموم مردم ایران دارم این هست که، برای انتخاب اصلح ابتدا تحقیق کنند، تدبر کنند، تا شخصی را انتخاب کنند که با درد مردم آشنا باشد. درخواست دیگری. از ملت ایران دارم که با همان اراده الهی عزم کنند و به پای صندوق های رأی بیایند تا دشمن های ما، شاهد حضور عظیم ملت ایران در پای صندوق های رأی باشند،

محمدرضا حقداری مقدم
مسئول بسیج دانشجویی شهریار آستارا

و من الله توفیق
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...