کد خبر:74906 تاریخ انتشار : 1396/4/1-21:58:40
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده بنت الهدی صدر به مناسبت روز قدس
ما بسیجیان تربیت یافته در مکتب امام خمینی و امام خامنه ای مرزهای خانه را هر آن جا که بانگ لااله الا الله سردهند، میدانیم
بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده بنت الهدی صدر به مناسبت روز قدس: عربستان این گاو شیرده آمریکا و هم اسرائیل روی دیگر سکه داعش بدانند که فاصله ی بزدلان داعشی با آن ها زیاد نیست شاید به اندازه دستور فرمانده به چند درجه چرخش!
لینک کوتاه http://gilan.bso.ir/id/74906
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی گیلان، همزمان با روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه رمضان بسیج دانشجویی بنت الهدی صدر رشت بیانیه ای جهت شرکت تمامی اقشار خصوصا دانشجویان صادر کرد.

روز قدس روزی است که باید به همه ابرقدرتها هشدار داد که باید دست خود را از روی مستضعفین بردارید و سر جای خود بنشینید. روز قدس روز اسلام است . روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و احیا بکنیم و قوانین اسلام در ممالک اسلامی اجرا بشود. روز قدس روزی است که باید به همه ابرقدرتها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما، به واسطه عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است. باید مسلمین بهوش بیایند.(امام خمینی ره)

بیش از یک قرن است که از پی ریزی رژیم  صهیونیستی اسرائیل میگذرد و در این مدت این رژیم منحوس از کوچکترین جنایتی علیه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین دریغ نکرده است.
هنگامی که حدود نیم قرن از تشکیل  زورگویانه و خصمانه ی این رژیم منحوس می گذشت، هیچ ملت و قدرتی را یارای مقابله با آن نبود؛ تا زمانی که انوار انفجار نور انقلاب اسلامی ایران به فلسطین اشغالی نیز تابش کرد و الهام بخش و روشنی بخش دل های مردمان مظلومش شد.

انقلاب اسلامی هویت امت واحده را به اجزای پراکنده و نیمه جان امت اسلامی بازگرداند و آرمان امام خمینی قدس سره جان تازه ای به پیکر انتفاضه دمید  ابتکار تعیین جمعه ی آخر ماه مبارک رمضان به عنوان《روز جهانی قدس》عامل ماندگاری مسئله ی فلسطین گردید.

انتفاضه ای که درون سرزمین های اشغالی و با به کار گیری کمترین و ساده ترین سلاح ها شکل گرفت بیانگر ناامیدی مردم آن ها از اقدامات دیپلماتیک دول عربی و گروه های سازش کار بود که با الهام گیری از انقلاب اسلامی ایران و مبتنی بر اسلام سیاسی الگو گرفته از آن ایجاد شد.

هم اکنون که این دوره از تاریخ سیاسی ایران با رژیم غاصبی هم عصر شده است که با تکیه بر انگلیس روبه صفت شکل گرفته و تلاش همه جانبه ی غرب و آمریکای مزدور را جهت سرپانگه داشتن خود به همراه دارد، همچنین شعار موهوم نیل تا فرات را سر میدهد و سودای سیطره بر جهان اسلام به خصوص ام القرای آن یعنی ایران عزیز را در خیال خام خود میپروراند؛ برما واجب است که در این انتفاضه ی سوم همگام و همدل با برادران فلسطینیمان مقاومت و مبارزه نموده چرا که به فرموده امام خامنه ای:اگر صهیونیست های افزون طلب گرفتار انتفاضه نبودند بدون تردید برای سیطره بر مصر و سوریه و لبنان و دیگر کشورهای خاورمیانه وارد عمل میشدند.

همچنین ذره ای عقب نشینی در روابط دیپلماتیک با حامیان این رژیم غاصب و مجعول علی الخصوص سردمدار استکبار جهانی یعنی آمریکا را جایز نشمریم چراکه چندین بار گزیده شدن از یک سوراخ سزاوار این انقلاب و مردمش نمیباشد و معاهده ی دوسر باخت برجام خود گواه این نیش زهرآلود است.

و حال به رغم تمامی تلاش های عمال شرق و غرب این رژیم مجعول در جهت تامین منافع آن، شاهد رنجشان از بحران عمیق هویت و مشروعیت و به موجب آن کوشش در جهت تربیت و حمایت عناصر جاهل و متحجر از گروه های تکفیری و تسلیحاتی آن ها در انجام حملات کور تروریستی و دامن زدن بر موج اسلام هراسی میباشیم.

امسال درحالی به استقبال روز جهانی قدس میرویم که در آستانه ی آن اخبار تغییر ولیعهد کشور قبیله ای عربستان به ملک بن سلمان به گوش میرسد و گویا هنوز عرق انتصابش خشک نشده زمزمه ی جنگ با ایران را سر داده و عرصه را برای خوش رقصی بیش از پیش کشورش مقابل استکبارجهانی فراهم دیده است.

بحمدالله حمله ی موشکی چند روز اخیر سپاهیان اسلام به تکفیری های دیرالزور سیلی محکمی بر صورت سران شکم باره ی این قبیله و گروهک های تکفیری و رژیم غاصب صهیونیستی و هرکه گوشه چشمی به این سرزمین عزیز دارد، کوبید.
و هم عربستان این گاو شیرده آمریکا و هم اسرائیل روی دیگر سکه داعش بدانند که فاصله ی بزدلان داعشی با آن ها زیاد نیست شاید به اندازه دستور فرمانده به چند درجه چرخش!
همچنین این حرکت مقتدرانه پاسخ محکمی به جریان غربگرا و خودباخته ی داخلی که اذعان میداشتند آمریکا با فشردن یک دکمه میتواند تمام تجهیزات نظامی و دفاعی ما را نابود کند، داد.

ما بسیجیان تربیت یافته در مکتب امام خمینی و امام خامنه ای مرزهای خانه را هر آن جا که بانگ لااله الا الله سردهند، میدانیم.
و ضمن محکوم کردن جنایات و تجاوزات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست، با باوری از عمق جان به تحقق وعده ی صدق امام خامنه ای که فرمودند: “رژیم صهیونیست ۲۵ سال آینده را نخواهد دید” آتش به اختیار تر از همیشه در تحقق این مهم مجاهدت کرده و دیری نمی پاید که آزاد میکنیم قدس را از راه کربلا
ان شاءالله.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...
ديگر خبرها