آرشیو یادداشت
یادداشت دانشجویی مصطفی امیریان کارشناسی حقوق و عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دفتر تالش و آستارا.
مسئول بسیج دانشجویی پیام نور رشت گفت:دولت یازدهم در حالی آخرین روزهای خود را پشت سر می گذارد که با انبوهی از وعده های عمل نشده دست به گریبان است و این موضوع باعث از بین رفتن اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید و ریزش شدید آرای روحانی شده است.
یادداشت دانشجویی محمدرضا حقداری مقدم مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهریار آستارا با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری.
انصارجعفری: یکی از وظایف مسئولان اجرایی استان گیلان، تغییر دادن ذائقه و سلیقه مردم نسبت به تولید گیلانی می باشد به طوریکه مطالبات مردمی و تقاضای بازار را به سمت تولیدات گیلانی ببرند.
با وجود اینکه کمتر از دوماه تا انتخابات و پنج ماه تا پایان یازدهمین دوره ریاست جمهوری مانده تاکید مجدد بر اقتصاد مقاومتی نشانه آشکار عدم موفقیت دولت در اجرای انتظارات رهبری و مطالبات مردمی در راستای اقتصاد مقاومتی است.
معاون "جهادسازندگی و اردویی- راهیان نور" سازمان بسیج دانشجویی گیلان در پی برگزاری اردوهای مختلط توسط برخی از دانشگاه ها یادداشتی به شرح زیر منتشر کردند.
این روزها که درخت سه ساله ی برجام می بایست ثمر میداد، به یکباره شاهد فروپاشی این به اصطلاح دستاورد بودیم.خانه ای که به اعتقاد عده ای دلواپس و بی سواد ازنگاه کدخدامآبانه دولت تدبیر و امید از اول هم روی آب بنا نهاده شده بود.
چطور می توانم بگویم دانشگاهی که ریشه و تبارش باید آرمان های جهادگران شهیدی چون بهرام گل آور ها باشد امروز علم هم نوایی با کودک کشانی چون امریکا و اسراییل را بلند کرده است!
يادداشت کارگروه سیاسی بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن با نام (توهم آفتاب تابان برجام)
يادداشت مسئول تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشکده فنی فومن به مناسبت ۵۰۰روز جرم و جنایت علیه مردم مظلوم یمن
|< < 1 2 3 4 > >|
آخرین اخبار
در پی اظهارنظر کرباسیان وزیر اقتصاد دولت دوازدهم در خصوص ...
دوره تشکیلاتی شهید مدافع حرم سید اسماعیل سیرت نیا +پوستر
تصوير حضور همسر شهيد مدافع حرم، شهيد سيرت نيا در جشن پيرو...
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان به مناسبت ناب...