گروه خبری - فرهنگی
سازمان بسيج دانشجويي استان گيلان صبح امروز جشن 29 سالگي اين نهاد انقلابي را در دانشگاه آزاد اسلامي رشت با حضور مسئولين بسيج دانشگاه ها و جمعي از حوزوي هاي بسيجي برگزار نمود
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت بیست و دومین شماره از هفته نامه دانشجویی خود را با هشتک های #برجام_بی_خاصیت #توقف_ممنوع #توييتگرام منتشر کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اسامی و آثار نفرات برگزیده مسابقه طراحی و کاریکاتور یوم الله 13 آبان را منتشر کرد.
فراخوان هشتیمن جشنواره مردمی فیلم عمار با موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه سال ۸۸»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «جنگ نرم»، «اقتصاد مقاومتی» و «ملت قهرمان» منتشر شد.
سازمان بسيج دانشجويي استان گيلان يك كاميون حاوي كمك هاي انسان دوستانه خود را كه تنها ظرف مدت يك روز تهيه كرده بود به منظقه زلزله زده كرمانشاه فرستاد.
این همراهی و همیاری به همراه تلاش خالصانه دانشجویان جهادگر موجب شد این سازه در منطقه ای صعب العبور و کوهستانی ساخته شده و از آن به عنوان الگویی موفق از تلاش جهادی، همیاری مردمی و همراهی مسئولین یاد شود.
جشن نیمه شعبان همراه با برگزاری مسابقات متنوع و اجرای تواشیع شاد و جوایز ارزنده با همکاری بسیج دانشجویی دانشکده منابع طبیعی دانشگاه گیلان در این دانشگاه برگزار می گردد.
جشن روز جوان در آمفی تئاتر دانشکده پرستاری و پیرا پزشکی لنگرود به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار می شود.
اكران مستند "پرزيدنت آكتور سينما" همزمان در چند دانشکده دانشگاه گیلان توسط بسیج دانشجویی این دانشگاه.
مسابقات pes 2017 دانشکده فنی کاسپین با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار می شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|