گروه خبری - کشاورزی
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان گفت: امنیت در انقلاب اسلامی مفهومی است که با خون هزاران پاسدار و بسیجی این مرز و بوم بدست آمده و مفت و ارزان حاصل نشده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد استان گیلان گفت:دانشگاه آزاد ارث هیچ شخص و گروهی نیست ، بلکه اساساً و تماماً متعلق به انقلاب است و شخص یا گروهی نمی تواند مجموعه دانشگاه آزاد را متعلق به خود بداند.
مازیار نبی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: در مورد سند ۲۰۳۰ درست ترین بیان را حضرت آقا داشتند؛ متاسفانه دولت ما و کلاً دولتی ها یا نفهمیدند محتوای این اعتراض را یا به آن توجهی نکردند و یا اینکه تعمداً خود را مشغول پاسخگویی به آسیبهای جنبی این سند کردند که این امر باعث برجسته شدن اعتراضات فرعی به این سند شد.
ایام الله دهه فجر یادآور حضور پرشور مردان و زنانی است که برای برپایی جمهوری اسلامی و احیای ارزشهای دین مبین اسلام در جامعه ، همه هستی خویش را نثار کردند.
گفتگوی ویژه روابط عمومی ستاد جهادی شهید سید اسماعیل سیرت نیا با ابراهیم یادگاری معلم روستای کوهستان بخش حویق- تالش
خشنود: شهید حسن تهرانی مقدم الگویی کامل برای جوانان این مرز و بوم است،چرا که همواره ایشان نشان دادند در سختی ها و بهبوهه مشکلات و حتی با وجود همه نقصان ها می شود درخشید.
تا بحال خروج حدود ۴۰۰ نفر دانشجو بدون اخذ وثیقه با همکاری معاونت وظیفه عمومی، اداره مهاجرت و گذرنامه ناجا و ستاد عتبات وعمره دانشگاهیان استان انجام شده است.
حسین بهمنش مسئول سیاسی بسیج دانشجویی استان گیلان از سخنرانی دانشجویان دانشگاه های گیلان در پیش از خطبه های نماز جمعه در 10 شهرستان گیلان خبر داد.
مرتضوی گفت:طبق قرارداد ipc به شرکت های خارجی اجازه مدیریت چاه های نفتی برای سالهای متمادی داده شده است و این درحالی است که در کشورهای دست پرورده ایی چون عربستان مدیریت میادین نفتی سال هاست که زیر نظر مدیران داخلی صورت میگیرد.
اردوی جهادی بمنظور آماده سازی محل اسکان زائرین اربعین حسینی در کربلای معلی می باشد و ده نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان متخصص در حرفه های فنی مختلف به آن اعزام می گردند.
|< < 1 2 3 4 > >|